Travel Event 2019

DO TRAVEL EVENT 2O19 POZOSTAŁO:

  • 0dni
  • 0godzin
  • 0min

10 EDYCJA TOURATECH TRAVEL EVENT 2019

W tym roku czekać na Was będą nowe, pełne wyzwań trasy, piękne krajobrazy, mnóstwo eventowych atrakcji, a po każdym dniu pełnym wrażeń relaks w komfortowym hotelu.

CZAS I MIEJSCE

HOTEL AMELIÓWKA
WOJEWÓDZTWO ŚWIĘTOKRZYSKIE

20-22 WRZEŚNIA 2019

Touratech Travel Event to corocznie organizowane spotkanie miłośników podróży motocyklowych.

W tym roku odbędzie się już dziesiąte spotkanie organizowane przez Touratech Polska.

Mamy przyjemność zaprosić Was na 10 edycję Touratech Travel Event, który odbędzie się w Świętokrzyskim, w dniach 20-22 września 2019 roku.

Będzie to znakomita okazja do spotkania się, wspólnej jazdy, a przede wszystkim wymiany doświadczeń i świetnej zabawy.

W tym roku bazą naszego Travel Event będzie hotel AMELIÓWKA położony w pięknej, spokojnej okolicy, w samym sercu Gór Świętokrzyskich, w pobliżu rzeki Lubrzanki.

Stąd w sobotę wyruszymy w dwie trasy: offraodową oraz turystyczną. Uczestników obu tras czeka pełna wrażeń jazda. Dla tych którzy będą chcieli podnieś poziom swoich umiejętności w jeździe w terenie też będziemy mieli coś do zaoferowania.

W przygotowanym przez nas „miasteczku eventowym” będzie można zapoznać się z ofertą akcesoriów na motocyklowe wyprawy, poznać oferty firm organizujących ciekawe podróże, transport motocykli oraz  będziecie mieli okazję przetestować motocykle takich marek jak BMW, Ducati, Moto Guzzi, Yamaha, KTM & Husqvarna!

Piękne widoki, świetne trasy do motocyklowego szaleństwa oraz pełen atrakcji program naszego spotkania z pewnością pozostawi ten weekend w Waszej pamięci.

ZAPISY TRWAJĄ! Rezerwujcie tę datę w swoich kalendarzach!

Koszt uczestnictwa wynosi 590 zł / 1 os. 
Cena zawiera:  2 noclegi, wyżywienia, wyjazd w sobotnie trasy, pakiet startowy oraz inne niespodzianki 🙂

Zapraszamy!!!

ZAPISZ SIĘ NA TRAVEL EVENT 2019

Przyjadę:

Wybór trasy:

Hotel dysponuje pokojami 2,3,4 i 5-osobowymi. Podczas wypełniania formularza prosimy podać nazwiska osób, z którymi chcecie być zakwaterowani.

Scroll to top